Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Головна » 2017 » Січень » 18 » Осінній Чемпіонат області зі спортивного орієнтування
15:40
Осінній Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

Чемпіонат  Вінницької області зі спортивного орієнтування

З 25 по 27 листопада у м. Ладижин вперше відбувся Чемпіонат Вінницької області зі спортивного орієнтування на базі ЗОШ №2. У змаганнях брали участь 10 команд з Вінниці, Ладижина, Шаргорода, Тростянця, с. Гранів Гайсинського р-ну, смт. Брацлава Немирівського р-ну, м. Христинівка Черкаської обл., м. Одеси.

Високий рейтинг змагань забеспечили 3 КМС та 7 майстрів спорту, чемпіони Світу та Європи, спортсмени вінницького клубу із спортивного орієнтування «Восход».

Гуртківці КЗ «Немирівського РЦДЮТ» показали високі результати на всіх дистанціях, виступаючи у команді «Крокус».

Петін Максим став переможцем , а Будко Володимир був третім на дистанції «Міський спринт» у категорії Ч-16, Крижанівський Євгеній в цьому ж виді посів 4 місце серед Ч-18.

На другий день змагань на дистанції «Середня» Крижанівський Євгеній та Петін Максим вибороли срібло у своїх вікових групах, Будко Володимир став четвертим.

В «Естафеті» змагаючись в елітній категорії з майстрами спорту наші спортсмени у парному розряді посіли ІІІ та 5 місця.

Переглядів: 371 | Додав: olena | Рейтинг: 0.0/0