Вівторок, 17.09.2019, 03:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Немирівський центр дитячої та юнацької творчості"

Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Фотогалерея

Вересневий туман огортає світанкові роси,

Це початок дзвінкій, гомінливій школярській порі,

Десь пшениця й жита укладаються в рівні покоси,

А наш Центр відкриває двері своїй дітворі.

 

                 Такими словами директор Мрищук А.Є. розпочала свято «День відкритих дверей» в Немирівському центрі дитячої творчості 12 вересня 2019 року.

На святково прибраному дворі закладу гості і всі бажаючі мали змогу ознайомитися з кращими роботами гуртківців, а потім діти розкривали свої таланти в піснях і танцях. Адміністрація закладу ознайомила батьків і дітей з гуртками, які працюють в Центрі дитячої творчості та умовами де займаються діти.

Кожна дитина – уже неповторність, кожна душа – чарівний дивосад, тому педагоги закладу намагаються не тільки забрати дитину з вулиці, а й розкривати таланти. Наш Центр дитячої творчості – це школа радості для дітей, школа творчості для вчителів і школа спокою для батьків.

 

05 вересня 2019 року в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості був проведений настановчий семінар для керівників гуртків на тему:

«Створення в педагогічному колективі сприятливих умов для здобуття якісної позашкільної освіти в реалізації Концепції Нової української школи»

 

30 серпня 2019 року у Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася педрада на тему:

«Аналіз роботи КЗ «НЦДЮТ» за минулий навчальний рік та завдання на 2019-2020 н.р.»

«ДИТИНСТВА ВЕСЕЛКОВИЙ СВІТ»

 

       Таку назву мав звітний концерт  Немирівського Центру дитячої та юнацької творчості Немирівської міської ради, який відбувся 22 травня у районному будинку культури. Серед виступаючих не можна було когось особливо виділити, адже старалися усі, і аплодисменти  глядачів, серед яких були і дорослі, і учнівська молодь, батьки  юних танцюристів і співаків, були цілком заслуженими.

       Дитинство – це чарівний світ, де незабутня пора мрій і щирої радості. А педагоги Центру творчості ще й намагаються  не тільки розкрити таланти, а й зробити дитинство щасливим, навчити діток радіти життю і своїй творчості. Адже щаслива дитина – це щаслива родина, щаслива Україна. Всі учасники концерту продемострували, що творчість дитяча сонцем горить, творчість дитяча зіркою сяє, творчість дитяча – хвилююча мить, мов квітка чудова у травах палає.

      На завершення заходу директор Немирівського Центру дитячої та юнацької творчості, Алла Мрищук подякувала усім його учасникам, батькам, учителям, що виховують таких здібних дітей, а особлива подяка була Немирівській міській раді і її голові Віктору Качуру за постійну турботу про створення хороших умов у закладі  для всебічного розвитку дітей. Заступник міського голови з гуманітарних питань Іван Дзюбак поділився приємними враженнями від побаченого і почутого і подякував всім  за  виховання і розвиток всебічно обдарованих  школярів.

        16 травня 2019 року у Немирові відбулися урочистості з нагоди святкування Дня вишиванки,

в яких Немирівський центр дитячої творчості  теж взяв участь

      14 травня 2019 року в м.Вінниця, відбулася четверта обласна виставка-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів 2019».

     Активну участь взяли вихованці Немирівського центру дитячої та юнацької творчості Немирівської міської ради.

     Зразковий ансамбль бального танцю «Ритм», під керівництвом Богдана та Олесі Андрієнко, радував глядачів своєю майстерністю, а світлиця, яка була наповнена дитячими виробами вирізнялася своєю різноплановою творчістю.

     Департамент освіти та науки Вінницької обласної державної адміністрації нагородив Немирівський центр дитячої та юнацької творчості Немирівської міської ради почесною грамотою, за вагомий внесок у розвиток позашкілля Вінниччини.

Участь вихованців Немирівського центру дитячої та юнацької творчості

у святі Немирівської об’єднаної громади «Весна іде- красу несе»,

яке  відбулося у місті Немирові 3 травня 2019 року

Успіхи вихованців Немирівського центру дитячої та юнацької творчості

 

            02-12 квітня 2019 року на базі Вінницького краєзнавчого музею та обласного центру технічної творчості відбулися обласні виставки-конкурси: декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»; робіт гуртківців ПТМ та «Мистецтво оригамі».  Активну участь у всіх виставках-конкурсах прийняли вихованці Немирівського центру дитячої та юнацької творчості. За підсумками роботи наших гуртківців стали переможцями та призерами обласних виставок.

          І місце в виставці – конкурсі  декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» зайняла робота вихованки гуртка «Бісероплетіння», Остапенко Дар’ї   - «Силянка» (керівник гуртка Дорощенко Н.В.), вихованки гуртка «Художня вишивка» Книш Анжели – «Декоративне панно «Моє Поділля» (керівник гуртка Книш С.Л.) та вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів»  - Лещенко Анастасії – «Букет» (керівник гуртка Лещенко І.І.). Ці роботи будуть представляти Вінниччину на Всеукраїнському конкурсі. ІІ місце в цьому ж конкурсі зайняла робота вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів», Остапенко Дар’ї   -  «Серветка «Соняшник» (керівник гуртка Дорощенко Н.В.).

         У виставці-конкурсі робіт гуртківців ПТМ в номінації «Паперове моделювання і PaperCraft» І місце зайняла робота Остапенко Дар’ї   «Французький бульдог». (керівник гуртка Дорощенко Н.В.). ІІ місце  в номінації «Ігри, іграшки та атракціони» зайняв вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання (ПТМ)» Превор Іван з роботою «Настільна лампа». (керівник гуртка Баранов О.А.). ІІІ місце в номінації «Найпростіші механічні ігри та іграшки»  зайняв вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання (ПТМ)» Верховод Віталій з роботою «Модель трактора з причіпом». (керівник гуртка Баранов О.А.)

           У виставці-конкурсі «Майстри оригамі» ІІІ місце в номінації «Сувеніри з елементами оригамі» зайняла вихованка гуртка «Оригамі» Страпачук Людмила з роботою «Пісенна книга». (керівник гуртка Мартинюк І.М.)

          Вітаємо переможців та їх наставників і  бажаємо нових творчих успіхів.

Працівники Немирівського центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь  в акції з благоустрою території  «За чисте довкілля».  Під час суботника по благоустрою території працівники закладу займалися озелененням території – висаджували на клумбах весняні квіти, а також упорядковували територію, вулицю Горького та тротуари

Заняття в гуртку "Виготовлення сувенірів" допомагає дітям

розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до творчої праці

Заняття гуртка "Шахи" сприяє розвитку логічного та аналітичного мислення

в гуртківців КЗ "НЦДЮТ"

Участь робіт вихованців КЗ "НЦДЮТ" в обласній виставці 

"Мистецтво оригамі"

Участь робіт вихованців КЗ "НЦДЮТ" в обласній виставці - конкурсі 

початкового технічного моделювання

Участь робіт  вихованців КЗ "НЦДЮТ" в обласній виставці - конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

        У Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості з 25.03 по 29.03.2019 р. проводився місцевий  етап виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», виставки-конкурсу робіт гуртківців ПТМ, виставки «Мистецтво оригамі». Роботи визначалися знанням народних традицій, вражали майстерністю виконання та різнобарвністю. Кожен експонат був по-своєму унікальним та оригінальним. А кращі робогти були відібрані та представлятимуть Немирівську ОТГ на обласних виставках-конкурсах, які відбудуться на базі Вінницького краєзнавчого музею та обласного центру технічної творчості в період з 02 квітня по 12 квітня 2019 pоку, де всі бажаючі матимуть змогу оглянути експонати виставок.

         13 березня 2019 року у комунальному закладі «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної» відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи та методистів закладів позашкільної освіти області «Модернізація позашкільної освіти: коло творчих ідей», в якому взяла участь методист КЗ "НЦДЮТ", Пузаєнко О.В.

       Метою семінару-практикуму було: обмін досвідом з впровадження сучасних інноваційних форм та методів роботи в практику діяльності дитячих об’єднань у закладах позашкільної освіти.

      На семінарі-практикумі наголошувалось, що сучасна позашкільна освіта знаходиться на етапі реформування, в той час коли сучасність вимагає від педагогів вивчення і впровадження в практику сучасних інноваційних технологій.

      Семінар-практикум пройшов у властивій позашкільникам дружній атмосфері, інформаційно насичено та змістовно. 

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

         4 та 5 лютого 2019 року на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019», в якому керівник гуртка КЗ «Немирівський центр дитячої та юнацької творчості» Немирівської міської ради, «Історичне краєзнавство «Патріот» - Костина Олег Іванович  зайняв ІІ місце.

         Вітаємо Олега Івановича з високим досягненням та бажаємо творчого натхнення, успіхів та нових здобутків.

Мелодія весни

        05 березня 2019р. в актовій залі Немирівського центру дитячої та юнацької творчості відбувся святковий концерт з нагоди весняного жіночого свята – 8 березня.

       Теплими посмішками і щирими словами привітання  і вдячності мамам, бабусям, вчителям, дівчаткам  зустрічали всіх гостей вихованці та педагоги НЦДЮТ.

      Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.

Участь вихованців КЗ «НЦДЮТ»  в районному етапі фестивалю учительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2019»,

який відбувся 22 лютого на базі НВК №1 м.Немирова 

Чемпіонами не народжуються, ними стають!

         Постійні та наполегливі репетиції, шліфування гармонії рухів і велике терпіння - так зазвичай проходить шлях до гарних постановок танцювальних номерів. Кращою оцінкою зусиль вихованців та тренерів Богдана Андрієнко та Олесі Андрієнко зразкового ансамблю бального танцю «РИТМ», при Немирівському дитячому центрі юнацької та дитячої творчості, є перемоги і визнання майстерності на конкурсах та фестивалях різних рівнів. У чергове наші юні таланти повернулись до Немирова з трьома перемогами.

      10 лютого вихованці хореографічного гуртка КЗ "НЦДЮТ" брали участь у 9-му відкритому Чемпіонаті України серед танцювальних колективів, який проходив у м. Київ. Для участі у фестивалі були обрані три номери: «Форсаж», «Мисливці» та «Gorillas». Учасники привезли з собою два третіх та одне друге місце.

      7 лютого 2019 року в КЗ «НЦДЮТ» відбувся збір лідерів учнівського самоврядування «Лідер» Немирівської ОТГ.

      Учасники зібрання обговорили питання щодо протидії булінгу. Було розглянуто  навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування. Заступник голови лідерів учнівського самоврядування «Лідер» Немирівської ОТГ – Коваль Валентин поділився враженнями від участі в обласній Академії управлінської майстерності. Підведено підсумки роботи за І півріччя 2018-2019 н.р. і визначено завдання на майбутнє.

     

 Участь вихованців КЗ «НЦДЮТ» в міському конкурсі солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2019», який відбувся  30 січня 2019 року в приміщенні НВК №1 м.Немирова . Головна ціль заходу - виявлення та стимулювання талановитої творчої молоді, підтримка та популяризація українського мистецтва . Даний конкурс пройшов в рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2019».  Майже дві години святкового настрою подарували присутнім юні артисти.

 

 09 січня 2019 р. в КЗ «НЦДЮТ» відбулося засідання педагогічної ради, де було розглянуто та обговорено низку важливих питань, що стосувалися проекту закону “Про внесення змін до Закону України “Про позашкільну освіту”        

         19 грудня в Немирівському центрі  дитячої та юнацької  творчості відбулося свято Миколая. Гуртківці з нетерпінням чекали і готувалися до нього. На святкове дійство Центру дитячої творчості завітав і міський голова Віктор Качур. Діти радували всіх присутніх своєю творчістю, а Віктор Миколайович подарував дітям солодкі подарунки та побажав миру, здоров’я, щастя.

Діти, їхні батьки, вчителі та гості  свята отримали велике задоволення та гарний настрій.

Пізнавльна і цікава поїздка на форум  «Ми – українці»

«Ми – українці» -- форум єднання,

 Департамент освіти  усіх нас зібрав.

Справ пошукових  одвічне шукання,

Гартування патріотичних й просвітницьких лав.

Голос Вітчизни, миру молитва,

Карта історії, цінність землі.

«Ми – українці» – духовності світло,

                                                                               З нами майбутнє і  мрії  ключі.

        22 листопада стартував обласний Форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці» у м. Вінниці. Гостинно делегатів зустріли  у стінах музичного училища ім. М.Д.Леонтовича. Святковий концерт задав бадьорий тон форуму. Активну участь взяли  вихованці гуртка «Пізнаємо рідний край» КЗ «НЦДЮТ», який працює на базі Гуньківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

          З метою національно-патріотичного виховання юних громадян України, діти  захищали проект, пов’язаний з основною темою: «Активізація національно-патріотичного виховання під час пошукової та просвітницької діяльності музеїв при закладах освіти». Долучилися до проведення цього заходу такі вихованці : з доповіддю виступила - Коба Юлія та презентацію підготувала  - Кальницька Вероніка. У роботі гуртківці  розкрили суть формування патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України, розповіли про цікаву роботу в музеї. Учасники Форуму отримали грамоти та подарунки від організаторів .

        Цей захід вкотре підтвердив, що наші діти відчувають себе частиною українського народу, вивчають історичне  минуле свого села, міста Немирова, підтримують сімейні традиції, поповнюють музей новими експонатами, займаються пошуковою та краєзнавчою  роботою в школі.

22 листопада 2018 р. в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості

відбулась зустріч Немирівського міського голови Віктора Качура з педагогічним колективом закладу та батьками вихованців гуртків

20 листопада 2018 року у Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся захід присвячений Дню Гідності та Свободи. Діти вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні  та захисників України. В дитячих виступах червоною ниткою лунав девіз «Україна – це територія  Гідності і Свободи». Діти  ще раз сказали Україні: "Ми тебе любимо, ми - справжні патріоти».

Участь вихованців Немирівського центру дитячої та юнацької  творчості в обласному конкурсі виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня»

31 жовтня 2018 року  у Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся  семінар керівників гуртків на тему:

«Організація діяльності керівника гуртка закладу позашкільної освіти»

Конкурсно-розважальна програма «Ми діти твої Україно!»

          Напередодні свята Покрови та Дня Захисника України в КЗ «НЦДЮТ» відбулася конкурсно-розважальна програма «Ми діти твої Україно!».  Директор КЗ «НЦДЮТ» Мрищук А.Є. провела екскурс в історію походження свята Покрови та привітала  з Днем Захисника України. Далі відбувалися конкурси на знання історії козацької доби. В перерві гуртківці радували всіх своїми піснями, а на закінчення адміністрація закладу пригостила всіх смачною козацькою стравою.

Виборча конференція лідерів учнівського самоврядування

       9 жовтня 2018 року в КЗ «НЦДЮТ» відбулася виборча конференція лідерів учнівського самоврядування. Головою районної  Ради учнівського самоврядування «Лідер» було обрано Олексієнко Діану, ученицю Райгородської ЗОШ І-ІІІ ст.

Членами Ради було обрано: Дзюбенко Вікторію, ученицю Рачківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Дзюбенко Ірину, ученицю Криковецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Головою Ради учнівського самоврядування «Лідер»  Немирівської ОТГ було обрано Хизову Юлію, ученицю Гуньківської ЗОШ І-ІІ ст..

З лідерами було проведено навчання та тренінги. Також було складено план роботи на 2018-2019н.р.

Свято до Дня Учителя в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості

       4 жовтня  в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди Дня Учителя. Вихованці закладу щиро від душі  вітали своїх вчителів з професійним святом, даруючи пісні, танці та гуморески.

Атмосфера, яка панувала в залі під час свята дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що освітяни Немирівського центру дитячої та юнацької творчості - талановиті, творчі, справжні професіонали.

 

        19 вересня 21018 року  у Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася  нарада керівників гуртків на тему: «Взаємодія позашкільної освіти з формальною освітою в рамках Концепції «нової  української школи». Директор КЗ "НЦДЮТ" Алла Євгеніївна Мрищук ознайомила присутніх  з проектом Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту»  та стратегією розвитку позашкільної освіти в 2018-2019 н.р. За словами директора, концепція  позашкільної освіти полягає у дитиноцентризмі, коли усе обертається навколо дитини. І повинні забезпечуватись усі її потреби. Раніше основною метою позашкільної освіти було забрати дитину з вулиці, а тепер ще й відкрити в ній таланти, зробити її щасливою. Коли дитина із захопленням розповідає вдома що вона змогла зробити, чого досягла, то робить щасливою свою сім'ю. Тобто, щаслива дитина – щаслива родина – щаслива Україна!

       Заступник міського голови з гуманітарних питань Іван Павлович Дзюбак привітав працівників закладу з початком нового навчального року, побажав усім творчих успіхів і наснаги. У своєму виступі зауважив, що розвиток позашкільної освіти в пріоритеті й потрібно відкривати нові цікаві гуртки різнопланового спрямування, щоб можна було залучити до навчання якомога біль

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz