Субота, 23.01.2021, 14:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Немирівський центр дитячої та юнацької творчості"

Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Фотогалерея

29 січня 2020 року на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

«Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2020», в якому керівник гуртка "Початкове технічне моделювання" -

Баранов Олександр Анатолійович взяв участь, як переможець обласного етапу даного конкурсу.

Вітаємо Олександра Анатолійовича з високим досягненням та бажаємо творчого натхнення, успіхів та нових здобутків

 

15 січня 2020 року відбулося засідання Ради старшокласників «Лідер» Немирівської ОТГ

з приводу підготовки до конкурсу «Лідер року-2020» серед лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти

09 січня 2020 року у Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася нарада керівників гуртків на тему:

«Аналіз роботи КЗ «НЦДЮТ» за перше півріччя 2019-2020 н.р.»

26 грудня 2019 року в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося новорічне свято, в якому прийняли участь вихованці гуртків, які працюють на базі шкіл Немирівської ОТГ. Всі учасники концерту радували глядачів своїми талантами та отримали новорічні подарунки від міського голови Качура Віктора Миколайовича.

23 грудня 2019 року немирівчани мали змогу відвідати новорічну казку, яку для них підготували адміністрація Немирівського центру дитячої та юнацької творчості  та керівники ансамблю бально-спортивного танцю «Ритм» - Андрієнко О.О., Андрієнко Б.О.  Центру творчості. Концертна програма відбувалася в Будинку культури. На свято завітав заступник міського голови Дзюбак Іван Павлович, який вручив сертифікат на суму 45000 грн. для придбання сценічних костюмів учасникам танцювального колективу.

Директор Немирівського центру дитячої та юнацької творчості Мрищук Алла Євгенівна побажала вчителям, усім учасникам концерту та батькам бути наполегливими, любити свою роботу та радіти досягненням своїх дітей. Концерт був наповнений гарними враженнями та майстерними виступами усіх учасників.

Вихованці та педагогічний колектив Немирівського центру дитячої та юнацької творчості висловлюють свою вдячність міському голові  Качуру Віктору Миколайовичу за підтримку та розуміння.

19 грудня 2019 року в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося свято Миколая.

Гуртківці з нетерпінням чекали і готувалися до нього. На святкове дійство Центру дитячої творчості завітав і міський голова Віктор Качур.

Діти радували всіх присутніх своєю творчістю, а Віктор Миколайович подарував дітям солодкі подарунки та побажав миру, здоров’я, щастя.

Діти, їхні батьки, вчителі та гості свята отримали велике задоволення та гарний настрій.

        12 грудня 2019 року відбулося засідання Ради старшокласників «Лідер» Немирівської ОТГ. Участь в роботі взяли голови учнівських самоврядувань НВК №1 м.Немирова, НВК №2 м.Немирова, Байраківської ЗОШ, Медвежанської ЗОШ, Гуньківської ЗОШ. В ході засідання лідери відвідали Немирівську міську раду. Заступник  міського голови з гуманітарних питань Дзюбак  Іван Павлович ознайомив учнів із завданнями місцевого самоврядування, розповів про Немирівську ОТГ та провів змістовну екскурсію Немирівською міською радою. Лідери учнівського самоврядування залишилися приємно враженими та налаштованими на подальшу співпрацю з Немирівською міською радою.

Презентація виробів гуртка «Бісероплетіння» в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості

 

 

В рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» в КЗ «НЦДЮТ» 4 грудня 2019 року була проведена лекція «Булінг-мовчати не треба» для вихованців закладу та їхніх батьків.

Директор Мрищук А.Є. підготувала мультимедійну презентацію «Булінгу-ні», в якій звернула увагу на причини булінгу.

Старший інспектор з ювенальної превенції Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області - Рибак Т.І зупинилася на відповідальності дітей та батьків за прояви булінгу.

Головний спеціаліст Немирівського бюро безоплатної правової допомоги - Зімакова К.О. розповіла куди можна звертатися за безоплатною юридичною допомогою з питань різних проявів насильства.

Всім учасникам заходу були роздані відповідні буклети.

Діти проявили зацікавленість та активно обговорювали проблеми насильства серед шкільної молоді.

30.10.2019 року вихованці Немирівського центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь

в обласному конкурсі виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня»,

в якому гуртківці КЗ «НЦДЮТ» здобули перемоги:

І місце - Остапенко Дар’я в розділі «Домашнє завдання»;

 ІІІ місце - Зарицька Наталія в бліц-турнірі «Вишивка хрестиком».

Керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Дорощенко Наталія Віталіївна

18.10.2019 р. вихованці гуртка «Цифрова фотографія» взяли участь

в обласному конкурсі юних фотоаматорів «Моя Україно!», в якому команда КЗ «НЦДЮТ»

зайняла ІІІ загальнокомандне місце.

Перемогу здобули такі гуртківці: Галак Анастасія , Гелетюк Катерина, Ткачук Лілія.

Керівник гуртка «Цифрової фотографії» - Пузаєнко Олена Володимирівна

В період з 25.11 по 28.11.2019р. в КЗ"НЦДЮТ" відбулися виставки-конкурси "Український сувенір" та "Новорічна композиція".

Вихованці гуртків декоративно ужиткового та науково-технічного напрямків взяли активну участьу виставках.

Роботи вражали майстерністю виконання та різнобарвністю. Кожен експонат був по-своєму унікальним та оригінальним

Обласний семінар в рамках обласної естафети «Палітра позашкілля»

          14 листопада 2019 року в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний семінар в рамках обласної естафети «Палітра позашкілля» серед закладів позашкільної освіти області. Участь в семінарі взяли колеги Вінницької обласної станції юних натуралістів, Центру дитячої та юнацької творчості Літинського району, Уланівської станції юннатів Хмільницького району та представники Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.
         Директор Немирівського центру дитячої та юнацької творчості – Мрищук А.Є. підготувала мультимедійну презентацію позашкілля Немирівської ОТГ, також досвідом роботи поділилися переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності працівників ПНЗ «Джерело творчості» (Семененко О.Д., керівник гуртка «Людина і довкілля», Костина О.І., керівник гуртка «Історичне краєзнавство «Патріот»). Участь в роботі семінару взяв заступник міського голови – Дзюбак І.П.. На завершення семінару гуртківці закладу подарували всім присутнім концертну програму «Веселковий світ дитинства»

Вихованці нашого центру дитячої та юнацької творчості 30 жовтня 2019 року взяли участь в обласному конкурсі учнівської молоді

з декоративно-ужиткового мистецтва "Творча майстерня", в якому здобули перемогу:

Остапенко Дар'я - І місце в номінації "Домашнє завдання", Зарицька Наталія - ІІІ місце в номінації "Бліц-турнір "Вишивка хрестиком"

10 жовтня 2019 року в КЗ «НЦДЮТ» відбулася виховна година до свята Покрови та Дня Захисника України.

Педагоги закладу  провели дітям екскурсію в історію походження свята Покрови та козацтва і  привітали  з Днем Захисника України.

Вихованці разом з вчителями співали українських пісень про козаків, а на закінчення адміністрація закладу пригостила всіх смачною козацькою стравою - українськими варениками.

Виборча конференція лідерів Ради старшокласників Немирівської ОТГ

8 жовтня 2019 року в КЗ «НЦДЮТ» відбулася виборча конференція Ради старшокласників Немирівської ОТГ «Лідер». Під час роботи конференції обговорено план роботи Ради старшокласників Немирівської ОТГ «Лідер» на 2019-2020 навчальний рік та обрано голову Ради старшокласників -  Ярошенка Олександра, учня НВК №2 м.Немирова

              День Учителя

Дай вам Боже днів щасливих, дай добра, здоров’я, сили - такими теплими словами вітали своїх вчителів вихованці Немирівського центру дитячої та юнацької творчості. Немає вчителя без учня, а це означає, що сьогоднішнє свято – це свято всіх хто вчився і вчиться. А у школі вчилися всі: дідусі і бабусі, тата і мами. Тому День Учителя – це всенародне свято. Мирного неба і спокою серця, впевненості в завтрашньому дні і творчих здобутків – бажала всім директор закладу Мрищук Алла Євгеніївна

 28 вересня 2019 року Немирів відзначив День міста.

Вихованці та педагоги КЗ «НЦДЮТ» також долучилися до організації  та святкування  Дня народження Немирова.

Наші гуртківці вітали рідний Немирів запальними танцями, веселими піснями.

А біля фотозони Центру дитячої та юнацької творчості всі немирівчани отримували заряд енергії та позитиву.

Вересневий туман огортає світанкові роси,

Це початок дзвінкій, гомінливій школярській порі,

Десь пшениця й жита укладаються в рівні покоси,

А наш Центр відкриває двері своїй дітворі.

 

                 Такими словами директор Мрищук А.Є. розпочала свято «День відкритих дверей» в Немирівському центрі дитячої творчості 12 вересня 2019 року.

На святково прибраному дворі закладу гості і всі бажаючі мали змогу ознайомитися з кращими роботами гуртківців, а потім діти розкривали свої таланти в піснях і танцях. Адміністрація закладу ознайомила батьків і дітей з гуртками, які працюють в Центрі дитячої творчості та умовами де займаються діти.

Кожна дитина – уже неповторність, кожна душа – чарівний дивосад, тому педагоги закладу намагаються не тільки забрати дитину з вулиці, а й розкривати таланти. Наш Центр дитячої творчості – це школа радості для дітей, школа творчості для вчителів і школа спокою для батьків.

 

05 вересня 2019 року в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості був проведений настановчий семінар для керівників гуртків на тему:

«Створення в педагогічному колективі сприятливих умов для здобуття якісної позашкільної освіти в реалізації Концепції Нової української школи»

 

30 серпня 2019 року у Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася педрада на тему:

«Аналіз роботи КЗ «НЦДЮТ» за минулий навчальний рік та завдання на 2019-2020 н.р.»

«ДИТИНСТВА ВЕСЕЛКОВИЙ СВІТ»

 

       Таку назву мав звітний концерт  Немирівського Центру дитячої та юнацької творчості Немирівської міської ради, який відбувся 22 травня у районному будинку культури. Серед виступаючих не можна було когось особливо виділити, адже старалися усі, і аплодисменти  глядачів, серед яких були і дорослі, і учнівська молодь, батьки  юних танцюристів і співаків, були цілком заслуженими.

       Дитинство – це чарівний світ, де незабутня пора мрій і щирої радості. А педагоги Центру творчості ще й намагаються  не тільки розкрити таланти, а й зробити дитинство щасливим, навчити діток радіти життю і своїй творчості. Адже щаслива дитина – це щаслива родина, щаслива Україна. Всі учасники концерту продемострували, що творчість дитяча сонцем горить, творчість дитяча зіркою сяє, творчість дитяча – хвилююча мить, мов квітка чудова у травах палає.

      На завершення заходу директор Немирівського Центру дитячої та юнацької творчості, Алла Мрищук подякувала усім його учасникам, батькам, учителям, що виховують таких здібних дітей, а особлива подяка була Немирівській міській раді і її голові Віктору Качуру за постійну турботу про створення хороших умов у закладі  для всебічного розвитку дітей. Заступник міського голови з гуманітарних питань Іван Дзюбак поділився приємними враженнями від побаченого і почутого і подякував всім  за  виховання і розвиток всебічно обдарованих  школярів.

        16 травня 2019 року у Немирові відбулися урочистості з нагоди святкування Дня вишиванки,

в яких Немирівський центр дитячої творчості  теж взяв участь

      14 травня 2019 року в м.Вінниця, відбулася четверта обласна виставка-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів 2019».

     Активну участь взяли вихованці Немирівського центру дитячої та юнацької творчості Немирівської міської ради.

     Зразковий ансамбль бального танцю «Ритм», під керівництвом Богдана та Олесі Андрієнко, радував глядачів своєю майстерністю, а світлиця, яка була наповнена дитячими виробами вирізнялася своєю різноплановою творчістю.

     Департамент освіти та науки Вінницької обласної державної адміністрації нагородив Немирівський центр дитячої та юнацької творчості Немирівської міської ради почесною грамотою, за вагомий внесок у розвиток позашкілля Вінниччини.

Участь вихованців Немирівського центру дитячої та юнацької творчості

у святі Немирівської об’єднаної громади «Весна іде- красу несе»,

яке  відбулося у місті Немирові 3 травня 2019 року

Успіхи вихованців Немирівського центру дитячої та юнацької творчості

 

            02-12 квітня 2019 року на базі Вінницького краєзнавчого музею та обласного центру технічної творчості відбулися обласні виставки-конкурси: декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»; робіт гуртківців ПТМ та «Мистецтво оригамі».  Активну участь у всіх виставках-конкурсах прийняли вихованці Немирівського центру дитячої та юнацької творчості. За підсумками роботи наших гуртківців стали переможцями та призерами обласних виставок.

          І місце в виставці – конкурсі  декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» зайняла робота вихованки гуртка «Бісероплетіння», Остапенко Дар’ї   - «Силянка» (керівник гуртка Дорощенко Н.В.), вихованки гуртка «Художня вишивка» Книш Анжели – «Декоративне панно «Моє Поділля» (керівник гуртка Книш С.Л.) та вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів»  - Лещенко Анастасії – «Букет» (керівник гуртка Лещенко І.І.). Ці роботи будуть представляти Вінниччину на Всеукраїнському конкурсі. ІІ місце в цьому ж конкурсі зайняла робота вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів», Остапенко Дар’ї   -  «Серветка «Соняшник» (керівник гуртка Дорощенко Н.В.).

         У виставці-конкурсі робіт гуртківців ПТМ в номінації «Паперове моделювання і PaperCraft» І місце зайняла робота Остапенко Дар’ї   «Французький бульдог». (керівник гуртка Дорощенко Н.В.). ІІ місце  в номінації «Ігри, іграшки та атракціони» зайняв вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання (ПТМ)» Превор Іван з роботою «Настільна лампа». (керівник гуртка Баранов О.А.). ІІІ місце в номінації «Найпростіші механічні ігри та іграшки»  зайняв вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання (ПТМ)» Верховод Віталій з роботою «Модель трактора з причіпом». (керівник гуртка Баранов О.А.)

           У виставці-конкурсі «Майстри оригамі» ІІІ місце в номінації «Сувеніри з елементами оригамі» зайняла вихованка гуртка «Оригамі» Страпачук Людмила з роботою «Пісенна книга». (керівник гуртка Мартинюк І.М.)

          Вітаємо переможців та їх наставників і  бажаємо нових творчих успіхів.

Працівники Немирівського центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь  в акції з благоустрою території  «За чисте довкілля».  Під час суботника по благоустрою території працівники закладу займалися озелененням території – висаджували на клумбах весняні квіти, а також упорядковували територію, вулицю Горького та тротуари

Заняття в гуртку "Виготовлення сувенірів" допомагає дітям

розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до творчої праці

Заняття гуртка "Шахи" сприяє розвитку логічного та аналітичного мислення

в гуртківців КЗ "НЦДЮТ"

Участь робіт вихованців КЗ "НЦДЮТ" в обласній виставці 

"Мистецтво оригамі"

Участь робіт вихованців КЗ "НЦДЮТ" в обласній виставці - конкурсі 

початкового технічного моделювання

Участь робіт  вихованців КЗ "НЦДЮТ" в обласній виставці - конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

        У Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості з 25.03 по 29.03.2019 р. проводився місцевий  етап виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», виставки-конкурсу робіт гуртківців ПТМ, виставки «Мистецтво оригамі». Роботи визначалися знанням народних традицій, вражали майстерністю виконання та різнобарвністю. Кожен експонат був по-своєму унікальним та оригінальним. А кращі робогти були відібрані та представлятимуть Немирівську ОТГ на обласних виставках-конкурсах, які відбудуться на базі Вінницького краєзнавчого музею та обласного центру технічної творчості в період з 02 квітня по 12 квітня 2019 pоку, де всі бажаючі матимуть змогу оглянути експонати виставок.

         13 березня 2019 року у комунальному закладі «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної» відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи та методистів закладів позашкільної освіти області «Модернізація позашкільної освіти: коло творчих ідей», в якому взяла участь методист КЗ "НЦДЮТ", Пузаєнко О.В.

       Метою семінару-практикуму було: обмін досвідом з впровадження сучасних інноваційних форм та методів роботи в практику діяльності дитячих об’єднань у закладах позашкільної освіти.

      На семінарі-практикумі наголошувалось, що сучасна позашкільна освіта знаходиться на етапі реформування, в той час коли сучасність вимагає від педагогів вивчення і впровадження в практику сучасних інноваційних технологій.

      Семінар-практикум пройшов у властивій позашкільникам дружній атмосфері, інформаційно насичено та змістовно. 

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

         4 та 5 лютого 2019 року на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019», в якому керівник гуртка КЗ «Немирівський центр дитячої та юнацької творчості» Немирівської міської ради, «Історичне краєзнавство «Патріот» - Костина Олег Іванович  зайняв ІІ місце.

         Вітаємо Олега Івановича з високим досягненням та бажаємо творчого натхнення, успіхів та нових здобутків.

Мелодія весни

        05 березня 2019р. в актовій залі Немирівського центру дитячої та юнацької творчості відбувся святковий концерт з нагоди весняного жіночого свята – 8 березня.

       Теплими посмішками і щирими словами привітання  і вдячності мамам, бабусям, вчителям, дівчаткам  зустрічали всіх гостей вихованці та педагоги НЦДЮТ.

Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz