П`ятниця, 22.06.2018, 16:13
Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Немирівський РЦДЮТ"

Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Наші досягнення

НАГОРОДИ КЗ "НЕМИРІВСЬКИЙ РЦДЮТ"

ЗА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

ІІ місце  зайняли вихованці гуртка  «Майстер»  КЗ «Немирівський РЦДЮТ» -  Голота Олександр, Дишкант Сергій , Бомка Денис, Люлька Денис, Максименко Ярослав.

Керівник гуртка - Бондаренко Леонід Петрович.

Участь у  Чемпіонаті  Вінницької області

зі спортивного орієнтування у м.Ладижині (25-26.11.2016)

   Гуртківці КЗ «Немирівський РЦДЮТ» показали високі результати на всіх дистанціях, виступаючи у команді «Крокус». Петін Максим став переможцем , а Будко Володимир був третім на дистанції «Міський спринт» у категорії Ч-16, Крижанівський Євгеній в цьому ж виді посів 4 місце серед Ч-18. На дистанції «Середня» Крижанівський Євгеній та Петін Максим вибороли срібло у своїх вікових групах, Будко Володимир став четвертим. В «Естафеті» змагаючись в елітній категорії з майстрами спорту наші спортсмени у парному розряді посіли ІІІ та 5 місця. 

Участь у ІV зльоті - фестивалі зі спортивного орієнтування

"Гранів скликає друзів" (4-6 .11.2016)

на дистанції  «Супер спринт» - Рудий Олексій І місце, Цісар Дем’ян ІІ місце, Бугрим Діана І місце, Рудий Сергій Миколайович І місце, Приходько Ірина Сергіївна ІІІ місце;

на дистанції  «За вибором» - Рудий Олексій І місце, Цісар Дем’ян ІІ місце,  Цісар Андрій ІІ місце, Гуцаленко Уляна І місце, Гуцаленко Ангеліна І місце, Чмир Володимир І місце, Самбуров Євгеній  ІІ місце, Чмир Анастасія ІІІ місце;

на дистанції  «Гонка переслідування» перше коло - Рудий Олексій ІІ місце, Цісар Дем’ян ІІІ місце, Гуцаленко Уляна ІІ місце, Чмир Анастасія ІІІ місце, Гуцаленко Ангеліна ІІ місце, друге коло - Гуцаленко Уляна ІІ місце, Чмир Анастасія ІІІ місце, Гуцаленко Ангеліна ІІ місце, Цісар Андрій ІІ місце, Рудий Олексій ІІ місце, Цісар Дем’ян ІІІ місце, Бугрим Діана ІІІ місце ;

 на дистанції  «Естафета за маркером» - пара Рудий Ілля-Гуцаленко Ангеліна І місце, Гуцаленко Улляна-Бугрим Діана І місце;

 на дистанції  «Спринт по населеному пункту» - Рудий Олексій І місце, Гуцаленко Улляна ІІ місце, Цісар Андрій ІІ місце,  Гуцаленко Ангеліна І місце, Бугрим Діана ІІІ місце.

Керівник гуртка - Рудий  Сергій Миколайович 

ІІ  загальнокомандне місце 

Участь в обласному етапі

Всеукраїнського фестивалю "Українська паляниця" (11.10.2016)

Номінація «Презентація виставки»
диплом ІІ ступеня -  команда учнів КЗ «Немирівський районний центр дитячої та юнацької творчості»
Номінація «Конкурсний виступ»
диплом І ступеня -  команда учнів КЗ «Немирівський районний центр дитячої та юнацької творчості»

Учасники команди: Люлька Алевтина, Пустовіт Ліза, Пустовіт Крістіна, Обертинська Катя  вихованки гуртка «Школа безпеки».

Керівник гуртка - Назаренко Ірина Володимирівна
ІІ  загальнокомандне місце 

Участь в обласному  конкурсі 

юних  фотоаматорів «Моя Україно!» (18.10. 2016)

диплом ІІІ ступеня  –Матвієнко Ліля, номінація "Портрет” (середня вікова категорія);

диплом ІІІ ступеня  – Дробіна Яна, номінація "Натюрморт” (середня вікова категорія);

диплом ІІ ступеня – Токаленко Руслана, номінація "Пейзаж” (старша вікова категорія);

диплом ІІІ ступеня  – Дробіна Яна, номінація "Жанрове фото” (середня вікова категорія);

диплом ІІ ступеня – Буряк Ангеліна,  номінація "Позажанорове фото” (молодша вікова категорія);

Керівник гуртка - Пузаєнко Олена Володимирівна

ІІІ  загальнокомандне місце 

НАГОРОДИ КЗ "НЕМИРІВСЬКИЙ РЦДЮТ"

ЗА 2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Результати ІІ кубка України з велотуризму 19-21.05.2016р.

І  командне місце  - Петін Максим, вихованець гуртка  «Патріот»

І місце в велораллі - Петін Максим, вихованець гуртка  «Патріот»

ІІ місце в комплексній дистанції - Петін Максим, вихованець гуртка  «Патріот»

І місце в фігурному водінні велосипедом - Петін Максим, вихованець гуртка  «Патріот»

І командне місце  - Крижанівський Євген, вихованець гуртка  «Патріот».

І місце в велораллі - Крижанівський Євген, вихованець гуртка  «Патріот». Керівник гуртка - Стефаник М.В.

Результати обласного конкурсу на кращу методичну робробку  з науково-технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів

ІІІ місце - Баранов Олександр Анатолійович в  номінації  «Описи та креслення моделей і обладнання для виготовлення, регулювання та випробування моделей»

ІІІ місце - Лазоренко Віта Юріївна  в номінації  «Розробки окремих тем гуртків відповідно до програми роботи гуртка»

ІІІ місце- Благодарська Оксана Петрівна в номінації  «Розробки окремих тем гуртків відповідно до програми роботи гуртка»

ІІ місце - Горбенко Любов Петрівна в номінації «Розробки освітніх проектів, програм, сценаріїв» 

ІІІ місце- Горбенко Любов Петрівна в номінації «Описи перспективного досвіду роботи педагогічних колективів, керівників гуртків із різних напрямків науково-технічної творчості учнівської молоді»

В результаті команда  КЗ «Немирівський РЦДЮТ» зайняла ІІ загальнокомандне місце

Результати обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край"

І місце - Козолуп Ірина, вихованка гуртка «Соломоплетіння». Керівник гуртка - Лещенко І. І. 

ІІІ місце -  Вітвіцька Анастасія, вихованка гуртка  «Умілі ручки». Керівник гуртка - Бондаренко С.В.

Результати обласної виставки початкового технічного моделювання

ІІ місце - Сердюк Роман,  вихованець гуртка "ПТМ". Керівник гуртка - Баранов О.А.
 
Результати обласного нонкурсу " Космос. Людина. Духовність"
ІІІ місце -  Педос Софія, вихованка гуртка  «Цікава астрономія». Керівник гуртка -  Баланова Т.О.
ІІ місце -  Філатова Алінавихованка гуртка  «Цікава астрономія». Керівник гуртка -  Баланова Т.О.
 
Обласний конкурс «Золота спадщина Поділля»

   Лауреат - Заєць Анастасія. Керівник – Заєць В.Ф.

 

Результати обласної виставки-конкурсу "Майстри оригамі"  10.03.2016 року

Лауреати - Скульська Аліна, Мусійчук Марія. Керівник гуртка - Задачіна Т.В.

Обласний  конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості " у 2015-2016р.

Лауреат - Семененко Ольга Дмитрівна, керівник гуртка КЗ "Немирівський РЦДЮТ" в номінації "Керівник гуртка еколого-біологічного профілю еколого-натуралістичного напряму"

Результати обласного конкурсу «Дивовижна Вінниччина» в період з 1.10.2015 до 1 .02.2016р.

ІІ  місце – Дробіна Яна, вихованка гуртка «Юні фотоаматори» за роботу «Немирівське скіфське городище  - Великі вали».

Керівник - ПузаєнкоО.В.

20-ті обласні змаганння з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях 12.-14.02.2016р.

ІІ місце - Гуцаленко Ангеліна, учасниця команди "Сокіл"  Немирівського РЦДЮТ (керівник - Рудий С.М.) на особистій дистанції "Смуга перешкод" 

Результати  обласного відкритого фестивалю

молодіжного кіна та телебачення «Кінометр» 4 лютого 2016 року 

ІІІ місце - Крижанівська Катерина, вихованка гуртка «Літературне краєзнавство»  в номінації «Анімаційний фільм» за   створення фільму «Що може дружба».

Керівник - Вертипорох Василь Володимирович

Загальнокомандний залік під час проведення ІІІ фестивалю "Гранів скликає друзів" 06.-08.11.2015р.

ІІ місце - команда "Сокіл" Немирівського РЦДЮТ (керівник - Рудий С.М.) 

Обласна виставка-конкурс "Майстри оригамі" 10-24.11.2015р.

ІІІ місце - Андрущак Христина, вихованка гуртка "Оригамі" Немирівського РЦДЮТ в номінації "Квілінг". Керівник - Ільїна Г.П. 

Обласний фестиваль спортивного орієнтування "Гранів скликає друзів" 17-19.10.2015р.

І місце - Автонов  Олександр, учасник команди "Сокіл"  Немирівського РЦДЮТ (керівник Рудий С.М.) на дистанції "Орієнтування за вибором"

І місце - Чернецький Дмитро, учасник команди "Сокіл"  Немирівського РЦДЮТ (керівник Рудий С.М.) на дистанції "Орієнтування за вибором"

ІІ місце - Гуцаленко Ангеліна, учасниця команди "Сокіл"  Немирівського РЦДЮТ (керівник Рудий С.М.) на дистанції "Орієнтування за вибором"

ІІ місце - Люлька Алевтина, учасниця команди "Сокіл"  Немирівського РЦДЮТ (керівник Рудий С.М.) на дистанції "Орієнтування за вибором"

ІІ місце - Гуцаленко Ульяна,  учасниця команди "Сокіл"  Немирівського РЦДЮТ (керівник Рудий С.М.) на дистанції "Орієнтування за вибором"

ІІІ місце - Тішин Ілля, учасник команди "Сокіл"  Немирівського РЦДЮТ (керівник Рудий С.М.) на дистанції "Орієнтування завибором"

ІІ місце - Самбуров Євгеній, учасник команди "Сокіл"  Немирівського РЦДЮТ (керівник Рудий С.М.) на дистанції "Орієнтування за вибором"

ІІІ місце -Гуцаленко Ульяна, учасниця команди "Сокіл"  Немирівського РЦДЮТ (керівник Рудий С.М.) на дистанції "Лабіринт"

ІІ місце - Самбуров Євгеній, учасник команди "Сокіл"  Немирівського РЦДЮТ (керівник Рудий С.М.) на дистанції "Лабіринт"

Обласні змагання з техніки пішохідного туризму (ТПТ "Сабарівська осінь")  08.-12.10.2015р.

ІІ місце - команда "Сокіл" Немирівського РЦДЮТ (керівник Рудий С.М.)

Результати обласного  конкурсу 

юних  фотоаматорів «Моя Україно!» 01-02.10. 2015

ІІІ  загальнокомандне місце 

диплом І ступеня – Буряк Ангеліна,  номінація "Пейзаж” (молодша вікова категорія);

диплом ІІ ступеня  - Токаленко Руслана, вихованка номінація "Пейзаж” (старша вікова категорія);

диплом ІІІ ступеня  –Матвієнко Ліля, номінація "Пейзаж” (середня вікова категорія);

диплом І ступеня  – Дробіна Яна, номінація "Натюрморт” (середня вікова категорія);

диплом ІІ ступеня – Токаленко Руслана, номінація "Натюрморт” (старша вікова категорія);

диплом ІІ ступеня  - Білаш Софія, номінація "Позажанрове фото”  (середня вікова категорія);

диплом І ступеня – Гудзенко Жанна, номінація "Портрет ” (молодша вікова категорія);

диплом ІІ ступеня  - Матвієнко Ліля,  номінація "Портрет” (середня вікова категорія);

 
 

 



 

 

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz