Вівторок, 23.10.2018, 12:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Немирівський центр дитячої та юнацької творчості"

Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Фотогалерея

Конкурсно-розважальна програма «Ми діти твої Україно!»

          Напередодні свята Покрови та Дня Захисника України в КЗ «НЦДЮТ» відбулася конкурсно-розважальна програма «Ми діти твої Україно!».  Директор КЗ «НЦДЮТ» Мрищук А.Є. провела екскурс в історію походження свята Покрови та привітала  з Днем Захисника України. Далі відбувалися конкурси на знання історії козацької доби. В перерві гуртківці радували всіх своїми піснями, а на закінчення адміністрація закладу пригостила всіх смачною козацькою стравою.

Виборча конференція лідерів учнівського самоврядування

       9 жовтня 2018 року в КЗ «НЦДЮТ» відбулася виборча конференція лідерів учнівського самоврядування. Головою районної  Ради учнівського самоврядування «Лідер» було обрано Олексієнко Діану, ученицю Райгородської ЗОШ І-ІІІ ст.

Членами Ради було обрано: Дзюбенко Вікторію, ученицю Рачківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Дзюбенко Ірину, ученицю Криковецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Головою Ради учнівського самоврядування «Лідер»  Немирівської ОТГ було обрано Хизову Юлію, ученицю Гуньківської ЗОШ І-ІІ ст..

З лідерами було проведено навчання та тренінги. Також було складено план роботи на 2018-2019н.р.

Свято до Дня Учителя в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості

       4 жовтня  в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди Дня Учителя. Вихованці закладу щиро від душі  вітали своїх вчителів з професійним святом, даруючи пісні, танці та гуморески.

Атмосфера, яка панувала в залі під час свята дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що освітяни Немирівського центру дитячої та юнацької творчості - талановиті, творчі, справжні професіонали.

 

        19 вересня 21018 року  у Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася  нарада керівників гуртків на тему: «Взаємодія позашкільної освіти з формальною освітою в рамках Концепції «нової  української школи». Директор КЗ "НЦДЮТ" Алла Євгеніївна Мрищук ознайомила присутніх  з проектом Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту»  та стратегією розвитку позашкільної освіти в 2018-2019 н.р. За словами директора, концепція  позашкільної освіти полягає у дитиноцентризмі, коли усе обертається навколо дитини. І повинні забезпечуватись усі її потреби. Раніше основною метою позашкільної освіти було забрати дитину з вулиці, а тепер ще й відкрити в ній таланти, зробити її щасливою. Коли дитина із захопленням розповідає вдома що вона змогла зробити, чого досягла, то робить щасливою свою сім'ю. Тобто, щаслива дитина – щаслива родина – щаслива Україна!

       Заступник міського голови з гуманітарних питань Іван Павлович Дзюбак привітав працівників закладу з початком нового навчального року, побажав усім творчих успіхів і наснаги. У своєму виступі зауважив, що розвиток позашкільної освіти в пріоритеті й потрібно відкривати нові цікаві гуртки різнопланового спрямування, щоб можна було залучити до навчання якомога більше дітей,  адже найголовніше – це допомогти дітям віднайти себе, розвиваючи творчі здібності.

День відкритих дверей 

Мрієш відкрити своє серце для радості?

Мрієш творити, проявити свій талант?

Тоді ми відкриваємо двері саме для тебе!

         12 вересня 2018 року у Немирівському  центрі дитячої та юнацької творчості  відбувся День відкритих дверей.  Гості мали змогу оглянути виставку найкращих дитячих робіт, а в актовій залі закрутилася справжня святкова метушня. У розважальній програмі вихованці мали змогу не лише проявити свій талант, а  й взяти участь у флешмобі і просто побувати на території щастя!

      Директор Центру творчості Алла Євгеніївна Мрищук у своєму привітальному слові підкреслила, що в закладі завдяки підтримці Немирівської міської ради створені всі умови для гармонійного розвитку особистості, її творчого та інтелектуального потенціалу в вільний від навчання час.

         Адміністрація закладу  намагається  створювати школу радості для дітей, школу спокою для батьків і школу творчості для педагогів. То ж в добрий час до нових вершин!

1 червня 2018 року вихованці Немирівського центру дитячої та юнацької творчості прийняли активну участь  в районному заході «Барви щасливого дитинства» з нагоди Дня захисту дітей, яке відбулося на території санаторію «Авангард»

     Немирівський центр дитячої та юнацької творчості  звітує

       30 травня 2018 року в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості  відбулася звітна конференція.

Директор Немирівського центру дитячої та юнацької творчості  Алла Євгеніївна Мрищук  надала повну інформацію про роботу закладу протягом 2017-2018 н.р. Було відмічено, що вихованці закладу протягом навчального  року брали участь у багатьох районних та обласних заходах, де неодноразово ставали переможцями та призерами.

«Наш Центр і надалі буде працювати над головною метою «Заберемо дитину з вулиці». Ми не тільки забираємо дитину з вулиці , а й даруємо їй щасливе дитинство.  Адже щаслива дитина – щаслива родина - щаслива Україна», відмітила директор закладу.

В роботі конференції  взяв участь заступник міського голови, Дзюбак Іван Павлович, який подякував педагогам за працю  і зазначив, що міська рада і надалі буде підтримувати позашкільну освіту, тому що саме в позашкіллі  діти можуть повноцінно розвивати свої творчі здібності та таланти.

18 травня 2018 року відбулося свято освітян Немирівщини "Травневий зорепад"

 Концертна програма припала  до душі усім присутнім.

Кращі керівники гуртків та вихованці, що завоювали призові місця в обласних

конкурсах були нагороджені  почесними грамотами та подурунками

     

  16 травня  2018 року в  Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося підсумкове засідання районної Ради  старшокласників  «Лідер". Лідери звітували про пророблену роботу протягом 2017-2018 н.р., ділились досвідом, розповідали про цікаві заходи. Також ними було представлено проекти, в яких висвітлювалися актуальні питання, які занепокоюють підлітків. 

11 травня 2018 року в  Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості

відбулася  казка "Мамине серденько" присвячена Дню матері. 

Захід підготували вихованці гуртка "Театральний" під керівництвом Дорощенко Н.В.

Звітний концерт Немирівського центру дитячої та юнацької творчості  "З Україною в серці"

        Третій рік поспіль Немирівський центр дитячої та юнацької творчості організовує звітний концерт, в якому беруть участь вихованці закладу.  Традиційно наше свято відбувається під гаслом «З Україною в серці», і, разом з цим, 2018 рік – ювілейний, бо рівно 100 років тому в Україні з’явилися перші позашкільні заклади.

Виставка  виробів декоративно-ужиткового мистецтва в фойє Будинку культури розкривала той світ, який бачать діти своїми очима: різьба по дереву, орігамі, вишивки бісером, витинанки, вироби з соломи, картини, створені в техніці японського мистецтва кінусайги.

У програмі взяли участь срібні струни України – ансамбль бандуристів під керівництвом В.Л.Кривди, юні театрали під керівництвом А.В. Макарчук, керівник ансамблю «Душі криниця» О.В.Йолтуховська, постійні аматори сцени - вихованці Муховецької ЗОШ І-ІІІст.,  вокально-інструментальний  колектив «Джерельце», яким керує Н.В. Запорожець, зразковий хореографічний колектив бального танцю «Ритм», керівник О.О. Андрієнко, вокалісти під керівництвом С.М. Томенко, вихованці гуртка «Художня оздоровча гімнастика», керівник А.В. Борисенко.

По-новому проявилися таланти нашого району! Наш концерт – це маленька частина тієї грандіозної роботи, яка здійснюється у Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості. Директор закладу Алла Євгеніївна Мрищук та колектив однодумців мають безліч творчих планів та ідей, які обов’язково втілять у життя.

З 17.04 по 20.01.2018 року в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості 

відбувся тиждень педмайстерності

 

Участь заступника голови Немирівської Ради старшокласників "Лідер" - Гука Івана

в  обласному Зборі лідерів Вінниччини, який відбувся в м.Вінниці 30.03.2018р. 

29 березня 2018 року в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся

семінар керівників гуртків приурочений 100-річчю позашкільної освіти України

27 березня 2018 року в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбувся

 районний збір лідерів учнівського самоврядування

Участь вихованців КЗ "Немирівський РЦДЮТ"  в 4-ому Всеукраїнському багатожанровому 

конкурсі мистецтв  "Музичний олімп" м.Вінниця 24.03.2018р.

Участь вихованців КЗ "Немирівський РЦДЮТ" в обласній виставці «Мистецтво оригамі»

Участь вихованців КЗ "Немирівський РЦДЮТ" в обласній виставці - конкурсі

робіт початкового технічного моделювання

Участь вихованців КЗ "Немирівський РЦДЮТ"  в обласній виставці - конкурсі

декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

У Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості  з 12.03 по 16.03.2018 р.   проводився районний етап виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», виставки-конкурсу робіт гуртківців ПТМ, виставки «Мистецтво оригамі». Юні таланти представили свої вироби   за такими розділами: художнє різьблення по дереву, пластика, художнє плетіння (лоза, рогіз, соломка), художня вишивка, в’язання спицями, гачком, художні вироби з бісеру, м’яка іграшка, художня аплікація, витинанка, малюнок, різні техніки виконання оригамі, роботи ПТМ.  Роботи визначалися знанням народних традицій, вражали майстерністю виконання та різнобарвністю. Кожен експонат був по-своєму унікальним та оригінальним. А кращі рукотвори презентуватимуть Немирівщину  на обласних виставках-конкурсах, які відбудуться на базі   Вінницького краєзнавчого музею з 20 березня по 26 березня 2018 pоку, де всі бажаючі матимуть змогу оглянути експонати виставок.

Участь Немирівського  центру дитячої та юнацької творчості  

в районному  мистецькому фестивалі «Проліски надії – 2018»

         06.03.2018 року відбувся відкритий виховний захід «Коса – дівоча краса», який підготувала керівник гуртка «Театральний» Макарчук Алла Володимирівна. Коса – дівоча краса, кажуть в народі. І з цим не посперечаєшся, адже, дійсно, довге волосся дівчатам і жінкам додає привабливості. Присутні дізналися про звичаї та обряди української родини, пригадали прислів’я про коси, взяли участь у вікторинах, конкурсах.

5.03.2018 р. у Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася святкова програма "І знову починається весна"

 Щиро та по-весняному лунали вітання з 8 Березня від  вихованців закладу 

23 лютого 2018 року  вихованці  Немирівського центру дитячої та юнацької творчості

взяли участь у районному фестивалі "Яблуневий бал"

8 лютого 2018 р.  в приміщенні КЗ "Немирівський РЦДЮТ" 

відбулося  методоб'єднання керівників гуртків  декоративно-ужиткового

та науково-технічного  напрямів

7 лютого 2018 року в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбулося засідання районної Ради старшокласників "Лідер"

Участь вихованців   КЗ "Немирівський РЦДЮТ  в районному етапі обласного конкурсу

солістів - вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2018»

10 січня 2018  року  в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» був проведений семінар керівників гуртків, на якому підведено підсумки роботи закладу за перше півріччя. В ході роботи обговорено проблемні питання та визначено завдання на друге півріччя навчального року.

 26 грудня 2017 року в  Немирівському центрі дитячої творчості відбулося новорічне свято 

Святкові вітання для колективу Немирівської міської ради

 від гуртківців КЗ «Немирівський РЦДЮТ»

Святкові вітання для колективу Немирівської районної державної адміністрації 

від  гуртківців КЗ «Немирівський РЦДЮТ»

23 грудня 2017 року в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбулася відкрита першість Немирівського району з шахів серед школярів. Учасниками змагання були кращі шахісти із шахових гуртків загальноосвітніх шкіл Немирова, Брацлава, Ковалівки, Кудлаїв, Дубівця та інших населених пунктів. На старт вийшли понад 40 чоловік. На шаховому турнірі панувала творча, доброзичлива атмосфера. Змагання проводилися в групах, відповідно до віку школярів. Призери змагання отримали грамоти та солодкі подарунки.

18 грудня 2017 року  в Немирівський центр  дитячої та юнацької творчості завітав Святий Миколай. Вихованці закладу потішили Миколая своїми талантами і отримали подаруночки.

Зустріч районної Ради старшокласників «Лідер» з керівництвом району та міста

    14 грудня 2017 року відбулася зустріч районної Ради старшокласників «Лідер» з керівництвом району та міста.

           Голова Немирівської райдержадміністрації Погорелюк Ю.М. та перший заступник Урбанський Б.П. розповіли про роботу  райдержадміністрації, про структуру та її завдання. Головне в роботі з людьми – це не втратити загальнолюдських цінностей та вміти вирішувати найскладніші питання - націлював дітей Юрій Миколайович.

     Голова районної ради  Укринський С.В. в діловій грі показав, як відбувається перша сесія та обирається голова  районної ради. Лідер – це той, хто не боїться брати на себе відповідальність – ділився своїм досвідом з учнями Сергій Віталійович.

     В міській  раді учням провели  оглядову екскурсію по відділах  і ознайомили з роботою  апарату міської ради.

В період з 20.11 по 30.11.2017р.  в КЗ "Немирівський РЦДЮТ" відбулися виставки-конкурси  "Український сувенір" та "Новорічна композиція". Вихованці  гуртків декоративно ужиткового та науково-технічного напрямків активно взяли участь. 

Голова Немирівської Ради старшокласників "Лідер" -  Рибенко Анастасія та                  координатор - директор КЗ "Немирівський РЦДЮТ" Мрищук Алла Євгеніївна  1-3 грудня 2017 року прийняли участь в обласній Академії управлінської майстерності для  лідерів учнівського самоврядування  "Відповідальне лідерство"

21 листопада 2017 року Україна відзначила День Гідності  та Свободи.

У Немирівському центрі творчості відбулася зустріч під гаслом "З Україною в серці".

Це дало можливість ще раз сказати Україні: "Я тебе люблю" і підкреслити,

що ми - справжні патріоти.

16 листопада 2017 року в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбувся

 районний збір лідерів учнівського самоврядування

 2 - 3 листопада вихованці КЗ «Немирівський РЦДЮТ» прийцняли участь в відкритій першості МК ДЮСШ «Вінниця» з боксу

Цікаві канікули

         1 листопада  18 вихованців КЗ «Немирівський РЦДЮТ»  (гурток «Спортивне орієнтування» на базі Ситковецької ЗОШ)  під керівництвом Рудого С.М. вирушили на екскурсію до с. Залісся Чортківського району Тернопільської області.   Всі горіли бажанням побачити печери «Млинки» і ще раз переконатися, що багатства і краса України невичерпні. 2 листопада, на зворотньому шляху, учні насолодилися краєвидами м. Кам’янець-Подільський і відвідали одне з семи чудес України Кам’янець-Подільську фортецю.   

   

         З 16 по 18 жовтня 2017 року в с. Гранів Гайсинського району відбувся Чемпіонат Вінницької області зі спортивного орієнтування «Закриття сезону» та змагання зі спортивного орієнтування серед гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, на який прибуло 24 команди різних клубів та районів.

Команда КЗ «Немирівський РЦДЮТ» на базі Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, в складі Рудого С., Малька Д., Мандролька В., Покотила В., Кавальчука А., Джупини М., Бевзюк В., Гавдан У., Люльки А. та Янковенко О, незважаючи на примхи природи, морозне повітря, нез

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz