Неділя, 22.04.2018, 07:59
Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Немирівський РЦДЮТ"

Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Фотогалерея

Участь заступника голови Немирівської Ради старшокласників "Лідер" - Гука Івана

в  обласному Зборі лідерів Вінниччини, який відбувся в м.Вінниці 30.03.2018р. 

29 березня 2018 року в Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся

семінар керівників гуртків приурочений 100-річчю позашкільної освіти України

27 березня 2018 року в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбувся

 районний збір лідерів учнівського самоврядування

Участь вихованців КЗ "Немирівський РЦДЮТ"  в 4-ому Всеукраїнському багатожанровому 

конкурсі мистецтв  "Музичний олімп" м.Вінниця 24.03.2018р.

Участь вихованців КЗ "Немирівський РЦДЮТ" в обласній виставці «Мистецтво оригамі»

Участь вихованців КЗ "Немирівський РЦДЮТ" в обласній виставці - конкурсі

робіт початкового технічного моделювання

Участь вихованців КЗ "Немирівський РЦДЮТ"  в обласній виставці - конкурсі

декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

У Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості  з 12.03 по 16.03.2018 р.   проводився районний етап виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», виставки-конкурсу робіт гуртківців ПТМ, виставки «Мистецтво оригамі». Юні таланти представили свої вироби   за такими розділами: художнє різьблення по дереву, пластика, художнє плетіння (лоза, рогіз, соломка), художня вишивка, в’язання спицями, гачком, художні вироби з бісеру, м’яка іграшка, художня аплікація, витинанка, малюнок, різні техніки виконання оригамі, роботи ПТМ.  Роботи визначалися знанням народних традицій, вражали майстерністю виконання та різнобарвністю. Кожен експонат був по-своєму унікальним та оригінальним. А кращі рукотвори презентуватимуть Немирівщину  на обласних виставках-конкурсах, які відбудуться на базі   Вінницького краєзнавчого музею з 20 березня по 26 березня 2018 pоку, де всі бажаючі матимуть змогу оглянути експонати виставок.

Участь Немирівського  центру дитячої та юнацької творчості  

в районному  мистецькому фестивалі «Проліски надії – 2018»

         06.03.2018 року відбувся відкритий виховний захід «Коса – дівоча краса», який підготувала керівник гуртка «Театральний» Макарчук Алла Володимирівна. Коса – дівоча краса, кажуть в народі. І з цим не посперечаєшся, адже, дійсно, довге волосся дівчатам і жінкам додає привабливості. Присутні дізналися про звичаї та обряди української родини, пригадали прислів’я про коси, взяли участь у вікторинах, конкурсах.

5.03.2018 р. у Немирівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася святкова програма "І знову починається весна"

 Щиро та по-весняному лунали вітання з 8 Березня від  вихованців закладу 

23 лютого 2018 року  вихованці  Немирівського центру дитячої та юнацької творчості

взяли участь у районному фестивалі "Яблуневий бал"

8 лютого 2018 р.  в приміщенні КЗ "Немирівський РЦДЮТ" 

відбулося  методоб'єднання керівників гуртків  декоративно-ужиткового

та науково-технічного  напрямів

7 лютого 2018 року в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбулося засідання районної Ради старшокласників "Лідер"

Участь вихованців   КЗ "Немирівський РЦДЮТ  в районному етапі обласного конкурсу

солістів - вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2018»

10 січня 2018  року  в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» був проведений семінар керівників гуртків, на якому підведено підсумки роботи закладу за перше півріччя. В ході роботи обговорено проблемні питання та визначено завдання на друге півріччя навчального року.

 26 грудня 2017 року в  Немирівському центрі дитячої творчості відбулося новорічне свято 

Святкові вітання для колективу Немирівської міської ради

 від гуртківців КЗ «Немирівський РЦДЮТ»

Святкові вітання для колективу Немирівської районної державної адміністрації 

від  гуртківців КЗ «Немирівський РЦДЮТ»

23 грудня 2017 року в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбулася відкрита першість Немирівського району з шахів серед школярів. Учасниками змагання були кращі шахісти із шахових гуртків загальноосвітніх шкіл Немирова, Брацлава, Ковалівки, Кудлаїв, Дубівця та інших населених пунктів. На старт вийшли понад 40 чоловік. На шаховому турнірі панувала творча, доброзичлива атмосфера. Змагання проводилися в групах, відповідно до віку школярів. Призери змагання отримали грамоти та солодкі подарунки.

18 грудня 2017 року  в Немирівський центр  дитячої та юнацької творчості завітав Святий Миколай. Вихованці закладу потішили Миколая своїми талантами і отримали подаруночки.

Зустріч районної Ради старшокласників «Лідер» з керівництвом району та міста

    14 грудня 2017 року відбулася зустріч районної Ради старшокласників «Лідер» з керівництвом району та міста.

           Голова Немирівської райдержадміністрації Погорелюк Ю.М. та перший заступник Урбанський Б.П. розповіли про роботу  райдержадміністрації, про структуру та її завдання. Головне в роботі з людьми – це не втратити загальнолюдських цінностей та вміти вирішувати найскладніші питання - націлював дітей Юрій Миколайович.

     Голова районної ради  Укринський С.В. в діловій грі показав, як відбувається перша сесія та обирається голова  районної ради. Лідер – це той, хто не боїться брати на себе відповідальність – ділився своїм досвідом з учнями Сергій Віталійович.

     В міській  раді учням провели  оглядову екскурсію по відділах  і ознайомили з роботою  апарату міської ради.

В період з 20.11 по 30.11.2017р.  в КЗ "Немирівський РЦДЮТ" відбулися виставки-конкурси  "Український сувенір" та "Новорічна композиція". Вихованці  гуртків декоративно ужиткового та науково-технічного напрямків активно взяли участь. 

Голова Немирівської Ради старшокласників "Лідер" -  Рибенко Анастасія та                  координатор - директор КЗ "Немирівський РЦДЮТ" Мрищук Алла Євгеніївна  1-3 грудня 2017 року прийняли участь в обласній Академії управлінської майстерності для  лідерів учнівського самоврядування  "Відповідальне лідерство"

21 листопада 2017 року Україна відзначила День Гідності  та Свободи.

У Немирівському центрі творчості відбулася зустріч під гаслом "З Україною в серці".

Це дало можливість ще раз сказати Україні: "Я тебе люблю" і підкреслити,

що ми - справжні патріоти.

16 листопада 2017 року в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбувся

 районний збір лідерів учнівського самоврядування

 2 - 3 листопада вихованці КЗ «Немирівський РЦДЮТ» прийцняли участь в відкритій першості МК ДЮСШ «Вінниця» з боксу

Цікаві канікули

         1 листопада  18 вихованців КЗ «Немирівський РЦДЮТ»  (гурток «Спортивне орієнтування» на базі Ситковецької ЗОШ)  під керівництвом Рудого С.М. вирушили на екскурсію до с. Залісся Чортківського району Тернопільської області.   Всі горіли бажанням побачити печери «Млинки» і ще раз переконатися, що багатства і краса України невичерпні. 2 листопада, на зворотньому шляху, учні насолодилися краєвидами м. Кам’янець-Подільський і відвідали одне з семи чудес України Кам’янець-Подільську фортецю.   

   

         З 16 по 18 жовтня 2017 року в с. Гранів Гайсинського району відбувся Чемпіонат Вінницької області зі спортивного орієнтування «Закриття сезону» та змагання зі спортивного орієнтування серед гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, на який прибуло 24 команди різних клубів та районів.

Команда КЗ «Немирівський РЦДЮТ» на базі Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, в складі Рудого С., Малька Д., Мандролька В., Покотила В., Кавальчука А., Джупини М., Бевзюк В., Гавдан У., Люльки А. та Янковенко О, незважаючи на примхи природи, морозне повітря, незнайому місцевість, змогла потрапити в десятку кращих команд області. Наші вихованці на чолі з Мариничом О.І. та Рудим С.М. в Чемпіонаті Вінницької області зі спортивного орієнтування «Закриття сезону» посіли 6 загальнокомандне місце,а в змаганнях зі спортивного орієнтування серед гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій – ІІІ загальнокомандне місце.

    

1 листопада  2017 року у Немирівському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся практичний семінар за темою: «Міжпредметні зв’язки, як чинник формування компетентностей в роботі позашкільного закладу». В рамках семінару керівником гуртка «Людина і довкілля», Семененко О.Д. було  проведене відкрите заняття, де в ролі учнів виступили керівники гуртків. Також до уваги вчителів було запропоновано  інтегрований захід художньо-естетичного напрямку, в якому прийняли участь вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник гуртка Макарчук А.В.), «Вокальний спів» (керівник гуртка Кривда В.Л.), «Хореографія» ( керівник гуртка Андрієнко Б.О.), «Театральне мистецтво» (керівник гуртка Сич Л.М.).

 

 18 жовтня 2017 року в КЗ "Немирівський РЦДЮТ" відбулася виборча конференція голови районної Ради старшокласників "Лідер". Всі претенденти на посаду голови представляли свою програму роботи районного союзу старшокласників шкіл Немирівського району. В дружній атмосфері відбулося знайомство лідерів. Більшістю голосів головою Ради старшокласників "Лідер" було обрано Рибенко Анастасію (Брацлавський НВК №1). До активу Ради старшокласників також увійшли: Сніцер Олексій (Зяньковецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Соколов Максим (Ковалівський НВК), Шевчук Олександр (НВК №1 м.Немирова), Гук Іван (Рубанська ЗОШ І-ІІІст.)

 

Козацькому роду – нема переводу!

         Напередодні Дня захисника України в Немирівському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося родинне свято.

Захід проведено в найкращих національних традиціях. Так, як у справжній українській родині, були поезія і пісні, жарти і конкурси. Козаки змагалися у перетягуванні канату, поїданні вареників, демонстрували свої таланти.

Адміністрація закладу щиро вдячна учасникам бойових дій, захисникам України  Торунді Руслану та Знайді Григорію, які привітали усіх присутніх із знаковим національним святом.

Мрієш відкрити своє серце для радості?

Мрієш творити, проявити свій талант?

Тоді ми відкриваємо двері саме для тебе!

           14 вересня 2017 року Немирівський районний центр дитячої та юнацької творчості відзначив День відкритих дверей. На подвір’ї закладу розмістилася виставка найкращих дитячих робіт, а в актовій залі закрутилася справжня святкова метушня. У розважальній програмі вихованці мали змогу не лише проявити свій талант, а й позмагатися у роботі з інтерактивними дошками, взяти участь у флешмобі радості і просто побувати на території щастя!

       Директор Центру творчості Алла Євгеніївна Мрищук у своєму привітальному слові підкреслила, що нам вдалося створити школу радості для дітей, школу спокою для батьків і школу творчості  для педагогів. То ж в добрий час до нових вершин! 

             На виконання плану роботи комунального закладу «Немирівський районний центр дитячої та юнацької творчості» 12 вересня 2017 року в  закладі був проведений  семінар для керівників гуртків на тему:  "Концептуальні засади діяльності закладу у новому навчальному році". Учасники семінару ознайомилися із напрямами діяльності КЗ «Немирівський РЦДЮТ», обговорили питання співробітництва навчальних закладів із  центром дитячої та юнацької творчості та спланували роботу гуртків, які працюють на базах навчальних закладів Немирівського району.

2016 - 2017 навчальний рік

            Гуртківці КЗ «Немирівський РЦДЮТ» прийняли активну участь в підготовці та проведенні фестивалю «Козацька держава – наша гордість і слава», який проводився за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації та громадської організації «Родина героїв Небесної сотні». Фестиваль відбувся  9 червня 2017 року на базі Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст.. ім. Максима Шимка.

1 червня в парку санаторію «Авангард» відбулось районне свято до Міжнародного Дня захисту дітей .  Вихованці нашого закладу також взяли участь у святі. Керівники гуртків спортивно-оздоровчого напрямку (Цюпка Б.М, Тодосієнко А.О.,.Пастух І.А.,) проводили  спортивні змагання «Веселі старти». Керівниками гуртків декоративно-ужиткового та науково-технічного напрямків була організована виставка напрацьованих робіт вихованцями Немирівського центру дитячої та юнацької творчості.  Під час святкування проходив майстер-клас з «Оригамі», під час якого діти мали змогу ознайомилися з технікою виконання квітів з солодощами. День захисту дітей у місті Немирів  залишив цілий калейдоскоп радісних вражень у дитячих серцях, а попереду – літні канікули, відпочинок та розваги у країні, що зветься Дитинство

27.05.2017р. в  КЗ "Немирівський РЦДЮТ" був проведений шаховий турнір  

серед гуртківців закладу

24 травня відбулося свято освітян Немирівщини.

 Концертна програма припала  до душі усім присутнім.

Кращі керівники гуртків та вихованці, що завоювали призові місця в обласних

конкурсах були нагороджені  почесними грамотами та подурунками

Центр творчості звітує

23 травня 2017 року у КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбулася звітна конференція.

Директор Немирівського РЦДЮТ Алла Євгеніївна Мрищук надала повну інформацію про роботу закладу протягом 2016-2017 н.р., подякувала педагогам за самовіддану творчу працю та нагородила найкращих відзнаками районного, обласного, республіканського рівнів.

Приємністю для всього колективу закладу виявилося добре слово за плідну роботу від заступника голови Немирівської районної ради Аркадія Михайловича Собченка.

Звітуючи про рік 2016-2017, ми з надією дивимося у майбутнє, маємо багато креативних ідей і плануємо надалі плекати таланти Немирівщини!

16 травня  в приміщенні КЗ "Немирівський РЦДЮТ" 

відбулась звітна конференція районної ради старшокласників "Лідер"

     Участь   КЗ "Немирівський РЦДЮТ" в обласній виставці – звіті дитячої творчості

«Країна юних майстрів - 2017» на Європейській площі в м.Вінниці 11 травня 2017 року.

 25 квітня 2017 року  в Немирівському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся звітний концерт – свято весни, краси, талантів, юності, творчості! 

По-новому проявилися таланти нашого району! Відчувається індивідуальний почерк нового потужного колективу, яким керує прогресивний лідер, ідейний натхненник усіх творчих проектів, директор Алла Євгеніївна Мрищук.

Уже другий рік поспіль усі заходи в Немирівському центрі творчості відбуваються під гаслом «З Україною в серці!». Творчий колектив закладу живе, працює, творить і святкує – З Україною в Серці!

У програмі взяли участь срібні струни України – ансамбль бандуристів під керівництвом В.Л.Кривди, юні вокалісти із села Ситківці під керівництвом С.В. Бондаренко, ансамбль «Душі криниця», керівник О.В.Йолтуховська, постійні аматори сцени - вихованці Муховецької ЗОШ І-ІІІст. під керівництвом

Л.І. Гаврилюк, вокально-інструментальний  колектив «Джерельце», яким керує Н.В. Запорожець, зразковий хореографічний колектив бального танцю «Ритм», керівник О.О. Андрієнко, вокалісти під керівництвом С.М. Томенко, юні журналісти, керівник Л.М. Сич.

З 19.04 по 21.04.2017р. в КЗ «Немирівський РЦДЮТ» відбувся тиждень педагогічної майстерності

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz